strefa simple banner
simpleSimple SA została wyróżniona za innowacyjność i wielowymiarowość oferowanych produktów. Kapituła programu szczególnie doceniła najnowsze rozwiązania Simple dedykowane branży produkcyjnej – SIMPLE.APS, za projekt „Opracowanie technologii informatycznych wspierających optymalizację procesów produkcyjnych” oraz szereg działań wspierających sektory gospodarki.SIMPLE.APS to nowoczesne narzędzie wykorzystujące sztuczną inteligencję do planowania i optymalizacji procesów produkcyjnych. Firma stworzyła algorytm ewolucyjny pozwalający na optymalizację do kilkuset tysięcy operacji produkcyjnych na sekundę, dzięki czemu plan produkcji można uzyskać w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Polska Agencja Przedsiębiorczości zajmuje się budowaniem wizerunku w oparciu o ogólnopolskie media. Jest wydawcą Forum Przedsiębiorczości, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej i Biznes Plus - dodatku do Gazety Wyborczej oraz organizatorem Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości i ogólnopolskich konferencji branżowych.

Agencja od wielu lat dba o wizerunek polskich firm, instytucji, samorządów oraz uczelni. Kojarzy ze sobą potencjalnych partnerów biznesowych, dając im możliwość wymiany doświadczenia i rozwiązań, dla wzmocnienia potencjału polskiej gospodarki.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top