strefa simple banner

SIMPLEFirma bukmacherska Star-Typ Sport rekomenduje oprogramowanie SIMPLE.ERP, które wykorzystuje w obszarach Finansów i Księgowości, Majątku Trwałego, Obrotu Towarowego, Zarządzania Personelem wraz z elektroniczną obsługą deklaracji PIT.

 

Kilkaset punktów sprzedaży rozsianych na terenie całego kraju generuje dużą liczbę dokumentów kosztowych – faktur wystawianych za wynajem powierzchni, rachunków za media, telefon, Internet, a także dokumentów kadrowych – wniosków urlopowych, zwolnień lekarskich itp. W rezultacie comiesięcznie do sekretariatu firmy wpływają tysiące dokumentów wymagających identyfikacji i nadania każdemu z nich stosownej ścieżki obiegu. (…) oprogramowanie ERP wspiera obieg dokumentów, zarówno w postaci zdigitalizowanej jak i zeskanowanej, co znacznie odciążyło obowiązki administracyjne personelu i ograniczyło przypadki zaginięcia dokumentów. W procesie identyfikacji dokumentów korzystamy z technologii kodów kreskowych.

Star-Typ Sport to jedna z najbardziej znanych firm zajmujących się zakładami losowymi w których należy przewidzieć wyniki spotkania sportowego lub społeczno-politycznego. Spółka działa na rynku od 1997 roku nieustannie powiększając swój zasięg oraz liczbę zatrudnionych osób, która w chwili obecnej wynosi łącznie około 1000 pracowników.

Wdrożenie zrealizowała firma Simple Sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej SIMPLE.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top