strefa simple banner
SIMPLEPrzemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP, jako jednostka do zadań której należy m.in. opracowywanie i wdrażanie w różnych gałęziach przemysłu nowych technologii, rekomenduje oprogramowanie SIMPLE S.A. oraz usługi świadczone na rzecz Instytutu. Instytut od 1995 roku korzysta z oprogramowania SIMPLE, które wspiera pracowników w realizacji codziennych obowiązków. Wdrożony w 2008 roku zintegrowany system SIMPLE.ERP, pozwala na bieżący dostęp do aktualnych danych finansowych, zapewnia całkowitą kontrolę kosztów i innych parametrów działalności instytutu.
 

Umożliwia analityczną i syntetyczną prezentację strategicznych danych finansowych w formie wieloprzekrojowych zestawień. System umożliwia kompleksowe kontrolowanie całości majątku trwałego jednostki, udostępniając komplet narzędzi służących do zarządzania, organizowania i prowadzenia ewidencji jego składników. W obszarze kadrowo – płacowym system wspiera proces zarządzania grupą 300 zatrudnionych osób, zapewniając realizację wszystkich zadań związanych z obsługą personalną oraz płacową. Jest także narzędziem dostarczającym kadrze zarządzającej informacji, pozwalających w wygodny sposób analizować dane o pracownikach.
Dlatego polecamy SIMPLE S.A. jako znaną i sprawdzoną firmę, oferującą sprawdzone i kompleksowe rozwiązania informatyczne.
Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top