Wojskowy Instytut Medyczny zarządza serwisem sprzętu medycznego z nowym obszarem SIMPLE.ERP

simple logo 2015Wojskowy Instytut Medyczny, wieloletni użytkownik SIMPLE.ERP rozszerzył funkcjonalność systemu o moduł umożliwiający zwiększenie efektywność zarządzania serwisem sprzętu medycznego i technicznego.


  Reklama  
   
 
Kluczowym czynnikiem, który wpłynął na podjęcie przez nas decyzji o wdrożeniu Zarządzania Majątkiem jest automatyzacja procesów, jaką zapewnia moduł m.in. w zakresie: prowadzenia pełnej elektronicznej dokumentacji aparatury i urządzeń, ewidencjonowania i kompleksowej obsługi zgłoszeń od użytkowników – dodaje Zbigniew Dawidowicz Kierownik Sekcji Technicznej OTE
System usprawnia planowanie i realizację zgłoszeń, okresowych przeglądów, testów i legalizacji. Dzięki rozbudowanym możliwością przechowywania dokumentów oraz aktualizowania ich przy zachowaniu poprzednich wersji, użytkownik może obsługiwać elektroniczną wersję Paszportu technicznego oraz w przystępny i wygodny sposób przechowywać w systemie dokumenty związane z aparaturą (kwalifikace, protokoły z przeglądów, serwisów czy kalibracji). Wdrożenie obszaru Zarządzanie Majątkiem w Instytucie utworzy system zarządzania zdarzeniami z obsługą zgłoszeń, awarii od operatorów wyposażenia, czy najemców pomieszczeń, np. laboratorium.

Wojskowy Instytut Medyczny z Centralnym Szpitalem Klinicznym Ministerstwa Obrony Narodowej jest centralnym ośrodkiem klinicznym, dydaktycznym, konsultacyjnym i naukowo-badawczym dla wojskowej służby zdrowia. Placówka świadczy opiekę medyczną w oparciu o profesjonalną kadrę i nowoczesne zaplecze diagnostyczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o obszarze Zarządzanie Majątkiem, skontaktuj się z nami lub obejrzyj nagranie z webinarium.

Źródło: www.simple.com.pl

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...