Sieć Qubus Hotel wybiera system SIMPLE.ERP

simpleSpółka SIMPLE dostarczy i wdroży Zintegrowany System Informatyczny, który umożliwi kompleksowe zarządzanie w spółkach sieci Qubus Hotel. Wartość umowy wynosi ponad 1,20 mln zł brutto.


System SIMPLE.ERP obejmie komponenty dotyczące zarządzania finansami i raportowaniem, środkami trwałymi, twardymi i miękkimi procesami HR w ramach implementacji zintegrowanego rozwiązania wzbogaconego o zaawansowane narzędzia HRM i HCM.
Realizacja projektu i zastosowanie rozwiązania SIMPLE zapewni integrację w jednym narzędziu informacji finansowo-zarządczych pochodzących z całej sieci hoteli, pracujących w różnych technologiach informatycznych. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy ze Spółką SIMPLE ze względu na kompleksowe podejście do naszych potrzeb i oczekiwań wobec nowego rozwiązania - oprócz funkcjonalności wspomagających podejmowanie decyzji i kierowanie rozproszoną strukturą Grupy, zyskamy spójne narzędzie dla ponad 700 pracowników, które zautomatyzuje obsługę miękkich procesów kadrowych. Takie rozwiązanie umożliwi jeszcze bardziej sprawne i efektywne zarządzanie rozproszoną w całej Polsce działalnością hotelową. – dodaje Artur Hajduk, Prezes Qubus Hotel Management Sp. z o.o.
W ramach przedmiotu umowy, SIMPLE przeprowadzi również analizę przedwdrożeniową, dokona przeniesienia danych do nowego systemu, zapewni support techniczny rozwiązania oraz przeszkoli pracowników. Zakończenie projektu planowane jest w ciągu 12 miesięcy.
Rozpoczęcie współpracy z tak znaną i rozpoznawalną marką, jaką niewątpliwie jest sieć Hoteli Qubus, jest potwierdzeniem kompleksowości i dostosowania oferty SIMPLE do potrzeb Klientów z rynku usług, wymagających indywidualnego podejścia uwzględniającego oczekiwania wynikające ze specyfiki branży. Cieszmy się, że współtworzenie koncepcji i realizację projektu powierzono naszym ekspertom. – podsumowuje Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE.
Sieć Qubus Hotel działa w Polsce od 1996 roku, rozwijając grupę nowoczesnych hoteli dla biznesu oraz turystów indywidualnych w 12 polskich miastach.

Spółka SIMPLE zakończyła 2016 rok z ponad 3 mln zł zysku (w 2015 roku odnotowała blisko 3 mln straty). W przełomowym dla swojej działalności roku SIMPLE podpisało znaczące umowy z dwoma przewoźnikami kolejowymi.

W tym roku implementacji nowych modułów rozwiązania SIMPLE.ERP dokonało już ponad 75 klientów. Ponadto pod koniec pierwszej połowy 2017 roku użytkownicy SIMPLE.ERP będą mogli zapoznać się z nową wersją systemu.

Źródło: www.simple.com.pl

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...