Przelew do ZUS jednym poleceniem

SIMPLEJuż od pierwszego stycznia zaczną obowiązywać nowe zasady dotyczące sposobu dokonywania wpłat składek. Wpłaty mają być uiszczane na indywidualne numery rachunków składkowych, które ZUS na podstawie składek z ostatniej deklaracji rozliczeniowej rozdysponuje pomiędzy poszczególne fundusze. Ekspert SIMPLE oraz Product Manager obszaru Zarządzanie Personelem – Jarosław Sokalski przygotował podsumowanie najważniejszych zmian nowego formatu przelewów.


To koniec wypełniania i dokonywania kilku przelewów miesięcznie oraz podawania wielu danych, dzięki którym ZUS może zaksięgować i rozliczyć wpłaty. Od nowego roku za pomocą jednego polecenia, łącznie uregulujesz ubezpieczenia społeczne, zdrowotne oraz te trafiające na Fundusze: Pracy, Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych czy Emerytur Pomostowych.
simple jaroslaw sokolowskiJeden przelew do ZUS zamiast kliku to niewątpliwie duże udogodnienie dla naszych Klientów. Użytkownicy SIMPLE.ERP będą mogli wykonać przelew do banku bezpośrednio z systemu, nie tracąc czasu na zliczanie wszystkich kwot składek z raportów płacowych. Taka funkcjonalność jest już dostępna w naszym rozwiązaniu, a Użytkownicy mogą przygotować się do zmian w zasadach dokonywania wpłat składek do ZUS dzięki dedykowanym szkoleniom – Jarosław Sokalski, Product Manager obszaru Zarządzanie Personelem w SIMPLE S.A.
Źródło: www.simple.com.pl

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...