Międzynarodowa firma transportowa uzupełnia system SIMPLE.ERP o elektroniczny obieg dokumentów

SIMPLEMostva Sp. z o.o. - jedna z największych firm spedycyjno-transportowych po owocnej kilkunastoletniej współpracy z SIMPLE zdecydowała się na kolejny krok, jakim jest wdrożenie komplementarnego rozwiązania w obszarze Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD). 
Spółka korzysta z rozwiązań SIMPLE w najistotniejszych dla siebie obszarach: Finanse i Księgowość, Obrót Towarowy, Majątek Trwały oraz Zarządzanie Personelem.
W związku z potrzebą usprawnienia całego procesu obsługi dokumentów, w tym obiegu faktur, zdecydowaliśmy się na implementację EOD, który będzie w pełni zintegrowany z systemem SIMPLE.ERP. Wybór tego rozwiązania zapewni Spółce pełną automatyzację obiegu dokumentów, pozwoli zarządzać, katalogować i udostępniać dokumenty drogą elektroniczną, przyczyniając się do jeszcze bardziej płynnego funkcjonowania Spółki.– komentuje Robert Sutkowski, Dyrektor Finansowy Mostva Sp. z o.o.
Mostva oferuje profesjonalne rozwiązania logistyczne zarówno dla rynku polskiego, jak i europejskiego. Przedsiębiorstwo utrzymuje partnerskie stosunki z producentami samochodów, polskimi importerami i dealerami, prężnie działając w branży od 1997 roku, korzystając z ponad 50 letniego doświadczenia udziałowców – niemieckiej firmy MOSOLF i francuskiej STVA.

Źródło: www.simple.com.pl

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...