Klient SIMPLE z nagrodą gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Narodowy Sukces!

simpleNiedawno informowaliśmy o nominacji naszego Klienta do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Narodowy Sukces. Dziś z dumą możemy pogratulować Warszawskim Zakładom Mechanicznym „PZL-WZM” w Warszawie S.A. otrzymania z rąk Prezydenta RP tego najbardziej prestiżowego wyróżnienia dla polskich przedsiębiorstw.


 
Wręczenie statuetki odbyło się podczas najważniejszego wydarzenia gospodarczego w kraju – KONGRESU 590, którego Spółka SIMPLE była Partnerem.
WUZETEM od lat wykorzystuje system SIMPLE.ERP w najważniejszych obszarach, dlatego cieszymy się, że nasze rozwiązanie wspiera Spółkę w realizacji założonych celów i rozwoju polskiego przemysłu motoryzacyjnego. – skomentował Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A
Spółka należąca do Grupy Agencji Rozwoju Przemysłu, znalazła się w gronie 150 nominowanych firm dzięki znaczącemu wkładowi w rozwój krajowej gospodarki i silnej pozycji na międzynarodowym rynku producentów części zamiennych w branży motoryzacyjnej.
WUZETEM sukcesywnie umacnia swoją pozycję na rynkach światowych liderów, aż 70 procent produkcji warszawskich zakładów trafia do Stanów Zjednoczonych. Przykład tej marki pokazuje, że polski przemysł motoryzacyjny rośnie w siłę. Cieszę się, że Agencja Rozwoju Przemysłu ma w tym swój udział, a prestiżowa Nagroda Prezydenta trafiła właśnie do spółki z naszej grupy. To pokazuje, że wbrew powszechnym opiniom, możemy skutecznie konkurować w branży motoryzacyjnej, a czas tanich montowni minął. - skomentował Marcin Chludziński, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu.
Prezydent RP docenił Spółkę jako wizytówkę polskiej branży motoryzacyjnej, działającą od ponad 66 lat, jedyną tego typu fabrykę w Polsce i jedną z nielicznych na świecie, czego zwieńczeniem zostało przyznanie nagrody.
Nagroda Prezydenta to ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszych działań. Prestiżowe wyróżnienie „Narodowy sukces” jest przede wszystkim efektem ciężkiej pracy wszystkich pracowników, ale także zaangażowania ze strony Agencji Rozwoju Przemysłu, która widzi i aktywnie wspiera rozwój naszej firmy. - skomentowała Joanna Szwajkowska, Prezes Zarządu Spółki, która odebrała nagrodę z rąk Prezydenta RP.
Chcemy by z Polską liczono się na arenie międzynarodowej. Chcemy by nasz potencjał funkcjonował w przestrzeni międzynarodowej także gospodarczej, to są nasi przedsiębiorcy, którzy ten potencjał mają i konkurują z najlepszymi. – oznajmił Prezydent RP Andrzej Duda w swoim podziękowaniu dla zwycięzców i laureatów.
Źródło: www.simple.com.pl

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...