Już za dwa dni rusza nabór!

simpleMyślisz o wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych (B2B) w zakresie e-handlu? Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt, zwiększyć skalę działalności, zasięg oferty oraz trwale rozwinąć swoją firmę? Dzięki dofinansowaniu na zastosowanie innowacji będzie to możliwe.

 

Już 30 czerwca Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczyna nabór w ramach Działania 3.3 Innowacje w MŚP. Dofinansowaniem objęte zostaną projekty polegające na rozwoju produktów i usług opartych na handlu elektronicznym oraz zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych informacyjno-komunikacyjnych (TIK), zapewniających sprzedaż w Internecie, tworzenie i udostępnianie usług elektronicznych, optymalizację procesów ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz współpracę pomiędzy przedsiębiorcami poprzez rozwiązania informatyczne.

Wykorzystanie TIK w celu wzmocnienia relacji z kontrahentami znacząco przyśpieszy rozwój i poprawi efektywność przedsiębiorstwa. Jednocześnie zastosowanie nowoczesnych technologii i kanałów współpracy, umożliwiających pełną automatyzację procesów oraz wymianę danych w obszarze e-handlu, pozwoli na podniesienie konkurencyjności mazowieckich firm na rynku krajowym i międzynarodowym.
 
Źródło: www.simple.com.pl

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...