Już w lutym kolejna szansa na informatyzację szpitali i uczelni w województwie mazowieckim

simpleJuż niebawem Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpocznie nabór wniosków w ramach Poddziałania 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza.

80% dofinansowanie dla szpitali:


Projekt obejmuje informatyzację służby zdrowia ze szczególnym naciskiem na wdrożenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM), dostosowujących szpitale do wymogów regulacji prawnych. W ramach poddziałania istnieje możliwość realizowania projektów z zakresu świadczenia usług on-line, takich jak np. rejestracja wizyt, elektroniczne skierowanie, elektroniczna recepta czy elektroniczny dostęp do dokumentacji medycznej.

Dofinansowanie mogą uzyskać podmioty lecznicze działające w publicznym systemie ochrony zdrowia, posiadające kontrakt z NFZ.

80% dofinansowanie dla uczelni:

Ponadto w ramach konkursu przewidziane jest również wsparcie informatyczne uczelni – dzięki dofinansowaniu na wykorzystanie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (TIK) do obsługi procesów związanych z edukacją oraz świadczenia usług drogą elektroniczną i podniesienia dostępności, jakości i efektywności kształcenia w regionie, jak np. internetowa rekrutacja, czy e-learning.

Źródło: www.simple.com.pl

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...