EKSPERT SIMPLE PRELEGENTEM NA SQL DAY 2018
NAJWIĘKSZEJ W TEJ CZĘŚCI EUROPY KONFERENCJI POŚWIĘCONEJ PLATFORMIE DANYCH MICROSOFT!

simpleJuż 14-16 maja we wrocławskiej prestiżowej Hali Stulecia odbędzie się konferencja SQL Day 2018, w której w roli jednego z prelegentów wystąpi reprezentant spółki SIMPLE - Wojciech Sawicki, inżynier systemów oraz ekspert w dziedzinie transakcyjnych baz danych i optymalizacji wydajności oraz członek największego w Polsce stowarzyszenia użytkowników Microsoft SQL Server - Data Community.

SQLDay to największe w tej części Europy wydarzenie poświęcone platformie danych Microsoft, w tym m.in.: bazom danych, rozwiązaniom Big Data i Business Intelligence oraz zaawansowanej analizie danych. Konferencji od 10 lat towarzyszy wyjątkowa atmosfera, dawka ogromnej wiedzy dostarczanej podczas wielu bloków tematycznych przez prelegentów – największych ekspertów z całego świata.

Wśród nich nie mogło zabraknąć eksperta SIMPLE, który poprowadzi prelekcję Ciemna strona mocy czyli antywzorce, podczas której przyjrzy się i omówi kilka powszechnych i ciekawych przypadków, wynikających z nieumiejętnego rozwiązywania problemów lub powielania złych pomysłów.
 
Więcej informacji na: https://sqlday.pl/

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...