strefa simple banner
Zarządem Dróg Miasta Krakowa wybiera SIMPLE.ERP
SIMPLESimple rozpoczyna współpracę z jedną z największych samorządowych jednostek organizacyjnych w południowej Polsce – Zarządem Dróg Miasta Krakowa. Jest nam niezmiernie miło, że rozpoczynamy współpracę z jednostką która ma niezwykle odpowiedzialne i trudne zadania organizacji i utrzymania dróg, torowisk, mostów i oświetlenia, a także projektowania nowych układów drogowych czy torowych w dynamicznie rozwijającym się mieście.

Dzięki wdrożeniu SIMPLE.ERP - ZDMK będzie realizować obsługę procesów biznesowych i jeszcze mocniej usprawni przepływ pracy i danych w jednostce. Kluczowa będzie integracja z systemami dziedzinowymi, między innymi: systemem obsługującym procesy związane z zajęciem pasa drogowego, systemem do obsługi strefy płatnego parkowania, centralnym systemem zarządzania budżetem w zakresie sprawozdań i bilansów (CESARZ) czy integracja z systemem miejskim STRADOM wspierającym zarządzanie JST.

Po zakończeniu wdrożenia i imporcie bilansu otwarcia, pracownicy jednostki budżetowej będą mogli realizować zarówno procesy obsługi finansowo-księgowej, jak i te związane z dokumentami sprzedaży (magazyny, sprzedaż, zakupy). Umowa została podpisana wyniku postępowania przetargowego. Ten fakt istotnie wzmacnia pozycję Simple we współpracy z jednostkami administracji samorządowej - podkreśla Damian Płotnikowski, Key Account Manager Simple S.A.


Źródło: www.simple.com.pl

Back to top