strefa simple banner
simpleSimple SA w trybie przetargu nieograniczonego podpisała umowę z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie na rozbudowę istniejącego zintegrowanego systemu informatycznego (ZSI).
„Rozbudowa istniejącego zintegrowanego systemu informatycznego (ZSI) poprzez dostawę licencji, wdrożenie i prace implementacyjne”, to przedmiot nowej umowy Simple SA, którą w trybie przetargu nieograniczonego, spółka podpisała z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym w Szczecinie. Wartość kontraktu to 3 689 998,77 zł brutto.
Firmę Simple SA wyłoniliśmy w drodze przetargu, działając zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych. Spełniła ona przyjęte w postępowaniu kryteria, a przy tym jej oferta okazała się najbardziej korzystna cenowo dla PUM – mówi Krzysztof Goralski, Kanclerz PUM – Podpisanie umowy z SIMPLE SA, to istotny krok w kierunku sprawniejszego zarządzania Uczelnią. – dodaje Kanclerz Goralski.


W ramach umowy zostanie m.in. przeprowadzona analiza przedwdrożeniowa wraz z pełną integracją z posiadanym przez Zamawiającego ZSI jak i zostaną również wdrożone wybrane moduły m.in.: Zarządzanie Majątkiem, Budżetowanie, Zarządzaniem Projektami, Aplikacje mobilne. Zakończenie prac wdrożeniowych ZSI zaplanowane jest na 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Zarządzanie Projektami, Budżetowanie, Zarządzanie Operacyjne Majątkiem czy Aplikacje Mobilne, to rozwiązania bez których nie obejdzie się żadna instytucja. Jesteśmy pewni, że dzięki wdrożeniu naszych najnowocześniejszych rozwiązań oraz integracji z posiadanym przez Zamawiającego ZSI, wszystkie procesy staną się prostsze, szybsze, a Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie zyska nowoczesne narzędzie do sprawnego zarządzania Uczelnią. Przed nami prace wdrożeniowe, które będziemy realizować etapowo przez najbliższe 12 miesięcy. – mówi Marcin Biniek Key Account Manager Simple SA.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top