strefa simple banner
simpleWraz z początkiem marca firma Simple SA zawarła z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Częstochowie umowę dot. dostawy, konfiguracji, wdrożenia i uruchomienia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Przedsiębiorstwem klasy ERP wraz z dostawą oprogramowania, udzielaniem licencji, przeprowadzeniem szkoleń, migracją danych oraz serwisem utrzymaniowym. Kontrakt o wartości 799 500,00 zł brutto zostanie zrealizowany w przeciągu 12 miesięcy.Oferta Simple spełniała wszystkie wymagania systemowe postawione przez MPK w Częstochowie. Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Przedsiębiorstwem klasy ERP wpłynie na znaczące usprawnienie funkcjonowania i poprawę jakości pracy. Oferowane przez spółkę moduły zoptymalizują procesy w poszczególnych działach oraz wpłyną na efektywność jednostek MPK. Nie bez znaczenia jest również wieloletnie doświadczenie Simple, które na pewno przełoży się na sprawne wdrożenie systemu ERP – mówi Maciej Hasik, Rzecznik Prasowy MPK w Częstochowie.


Firma Simple SA będzie odpowiedzialna za wdrożenie m.in. funkcjonalności usprawniających pracę działów kadrowo-płacowych i finansowych oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Ponadto zostanie wdrożona aplikacja mobilna mPracownik, która upraszcza komunikację na linii pracownik przełożony i ułatwia kontakt z działem kadrowo-płacowym.

MPK w Częstochowie to kolejny klient, który postawił na niezawodność i konkurencyjność rozwiązania Simple. Dzięki naszemu systemowi przedsiębiorstwo zoptymalizuje procesy informatyczne, co w konsekwencji przełoży się na sprawniejsze funkcjonowanie wszystkich działów. Zawarcie kolejnego kontraktu pokazuje, że nasze narzędzia cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród firm i instytucji z różnych branż – a w szczególności w komunikacji. Wybierając system SIMPLE.ERP przedsiębiorstwa decydują się na współpracę z firmą oferującą znane i sprawdzone rozwiązania informatyczne wdrażane bezpośrednio przez producenta – mówi Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA.


Źródło: www.simple.com.pl

Back to top