strefa simple banner
simpleZgłoszona do konkursu aplikacja mobilna mStudent firmy Simple SA została pozytywnie oceniona przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór, uzyskała wyróżnienie w kategorii Usługi i zakwalifikowała się do finału konkursu.


 
Aplikacja mobilna mStudent dedykowana jest uczelniom publicznym i prywatnym, które chcą umacniać swoją pozycję i przewagę konkurencyjną z pomocą nowoczesnych technologii oraz zwiększać swoją atrakcyjność dla studentów. mStudent SIMPLE.EDU oprócz szybkiego i prostego kontaktu, zapewnia dostęp do najważniejszych i najbardziej aktualnych danych. Student dzięki dedykowanemu pulpitowi od razu po zalogowaniu ma szybki podgląd najważniejszych i najświeższych informacji o ostatniej ocenie, postępie w sesji, grupach do których należy, czy średniej z ocen. Dodatkowo - jednym kliknięciem może sprawdzić m.in. swoje oceny, plan zajęć, stan rozliczeń oraz wiadomości i powiadomienia z uczelni – a to nie koniec możliwości.

W tym roku, do 26. edycji konkursu, zgłoszono 187 produktów i usług w dziewięciu kategoriach.

Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, któe wyróżniają produkt i usługę - innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania.

DobryWzor SimpleSA aplikacja mStudent animacja

Dobry Wzór to, przyznawana przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, najważniejsza polska nagroda za wzornictwo, konkursowa wystawa DOBRY WZÓR została oceniona przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wystawa odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 25 października - 1 grudnia 2019 r.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top