strefa simple banner

SIMPLE z rekomendacją ROTO Frank Okucia Budowlane

Firma ROTO Frank Okucia Budowlane poleca SIMPLE.ERP Personel.

Wdrożenie w.w. systemu w naszej spółce usprawniło znacznie rozliczanie wynagrodzeń i obsługę kadrową pracowników. W naszej ocenie stanowi on nowoczesne i funkcjonalne narzędzie na maksymalne uproszczenie i zautomatyzowanie pracy przy wprowadzaniu i przekształcaniu wszelkich danych z zakresu kadr i płac, spełniające wszelkie aktualne wymogi polskiego ustawodawstwa w zakresie ewidencji i bezpieczeństwa danych kadrowych, podatków, naliczania wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa i rozliczeń z ZUS.
... specjaliści z SIMPLE poza bieżącym wsparciem udzielają nam wielu cennych wskazówek i porad, które pozwalają jeszcze efektywniej wykorzystywać posiadane oprogramowanie w codziennej pracy.
Roto Frank Okucia Budowlane zajmuje się produkcją okien dachowych z drewna i PVC oraz akcesoriów (np. rolety wewnętrzne, rolety zaciemniające, markizy zewnętrzne Screen) i stanowi centrum obsługi i zaopatrzenia dla Regionu Europy Wschodniej, w tym: Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Rosji oraz Kaliningradu.

Grupa Roto zatrudnia blisko 3800 pracowników w spółkach produkcyjnych i dystrybucyjnych na niemal wszystkich kontynentach. W Polsce Roto Frank Okucia Budowlane posiada nowoczesną fabrykę okien dachowych w Lubartowie dającą stabilne zatrudnienie ponad 450 osobom.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top