strefa simple banner
SIMPLE - ERP - SYSTEMY ERP - SIMPLE.ERPWojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej Św. Anny w Warszawie w 2008 roku rozpoczął współpracę z SIMPLE S.A. której przedmiotem była „Budowa Zintegrowanego Systemu Zarządzania”. Projekt obejmował wdrożenie systemu SIMPLE.ERP, wsparcie merytoryczne w przygotowaniu personelu do jego swobodnej eksploatacji oraz zapewnienie opieki serwisowej.
System administracyjno – zarządczy SIMPLE.ERP został wdrożony w następujących obszarach: Finanse i Księgowość Majątek Trwały Obrót Towarowy Zarządzanie Personelem Analizator Biznesowy INFO

Dyrektor Placówki potwierdza że:
(…)System SIMPLE.ERP odpowiada za gromadzenie i przetwarzanie wszelkich informacji związanych ze zdarzeniami gospodarczymi zachodzącymi w części administracyjnej szpitala. Prowadzona jest pełna księgowość i zarządzanie finansami, kontrola kosztów, realizowana jest rachunkowość zarządcza.(…)
Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej Św. Anny w Warszawie istnieje od ponad 60 lat. Placówka specjalizuje się w chirurgii urazowej i ortopedii oraz wykonuje skomplikowane operacje przełyku, żołądka, trzustki, wątroba oraz jelita grubego. Szpital wyposażony jest w najnowocześniejsze medyczne oraz diagnostyczne technologie. Dysponuje ponad 210 miejscami dla pacjentów oraz wyspecjalizowanym personelem medycznym.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top