strefa simple banner
SIMPLE - ERP system dla jednostek medycznychWojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie jest kolejną wyspecjalizowaną jednostką medyczną, która udzieliła firmie SIMPLE pisemnych rekomendacji, związanych z realizacją wdrożenia systemu SIMPLE.ERP w obszarze administracyjnym Szpitala.

Projekt składał się z kilku etapów. Wykonano analizę przedwdrożeniową, na podstawie której dokonano implementacji systemu w wymaganych obszarach i zdefiniowanych funkcjonalnościach. Dokonano również szczegółowej integracji między systemami szpitalnymi. Następnym krokiem było sprawne wprowadzenie pracowników szpitala w obsługę systemu, tak aby rozpoczęcie w nim pracy nie zakłóciło wykonywanych obowiązków.
Jesteśmy przekonani, że Szpital wybrał najlepszego partnera do współpracy. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie SIMPLE.ERP ze względu na jego elastyczność oraz bogatą funkcjonalności spełniającą specjalne wymagania branży medycznej. SIMPLE S.A. zapewniło nam dobry system i wysoki stopień profesjonalizmu podczas jego wdrożenia.
Szpital Dziecięcy w Olsztynie to wiodąca placówka medyczna lecząca dzieci z wadami wrodzonymi, nowotworem, schorzeniem nerek, cukrzycą, chorobami reumatologicznymi, metabolicznymi, kardiologicznymi, schorzeniami przewodu pokarmowego, chorobami zakaźnymi, schorzeniami oczu. W placówce rocznie hospitalizowanych jest około 24 tys. pacjentów.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top