strefa simple banner
SIMPLEFabryka Substancji Zapachowych POLLENA- AROMA Sp. z o.o, producent kompozycji zapachowych, aromatów spożywczych oraz pierwsza w kraju spółka, która wprowadziła na rynek olejki eteryczne i wyroby kosmetyczne oparte o zasady aromaterapii, rekomenduje firmę SIMPLE S.A. oraz jej oprogramowanie dedykowane branży produkcyjnej.

 
(…)Firma POLLENA- AROMA potrzebowała systemu, który nie będzie ograniczał możliwości rozwoju firmy, usystematyzuje obieg informacji w firmie, będzie realizował funkcje związane z planowaniem, harmonogramowaniem, wspomaganiem oraz rozliczaniem produkcji. Wnikliwa analiza rynku IT pod względem dostępnych rozwiązań dedykowanych branży produkcyjnej, wyłoniła firmę SIMPLE jako dostawcę systemu oferującego kompleksową funkcjonalność popartą ogromnym doświadczeniem spółki w realizacji projektów w dużych i znanych organizacjach. Wdrożenie systemu SIMPLE.ERP rozpoczęło się od szczegółowej analizy przedwdrożeniowej, która pozwoliła na dostosowanie aplikacji do ścisłych potrzeb i norm panujących w branży chemicznej. SIMPLE S.A. jako producent ma możliwość tworzenia i wprowadzania modyfikacji oraz nowych funkcjonalności do systemu dopasowując go do wszelkich oczekiwań, potrzeb i specyfiki procesu produkcyjnego danego przedsiębiorstwa.(…)
Prezes Zarządu firmy POLLENA AROMA wymienia najistotniejsze korzyści wynikające z wdrożenia nowoczesnego narzędzia informatycznego w struktury firmy:
  • sprawniejszy przebieg procesu realizacji zamówień,
  • optymalizację procesu planowania produkcji,
  • skuteczne sterowanie gospodarką materiałową, zakupami i bilansowaniem potrzeb produkcyjnych,
  • wyliczenie kosztu rzeczywistego produkcji TKW i porównanie z kosztem planowanym,
  • uproszczenie i atomizację wielu czynności związanych z generacją dokumentów, 
  • wdrożenie systemu identyfikowalności.
Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top