Comarch liderem wśród polskich dostawców systemów ERP

Według najnowszego raportu International Data Corporation (IDC)*, dotyczącego polskiego rynku systemów klasy ERP, Comarch zajmuje pozycję lidera wśród polskich dostawców systemów informatycznych w tej kategorii. W rankingu uwzględniającym polskich i zagranicznych dostawców ERP, Comarch zajmuje drugie miejsce. Ponadto, krakowska spółka informatyczna znacząco zwiększyła udział w rynku.
 
 

Comarch dostawcą rozwiązania Loyalty Management dla programu The Rogers First Rewards™

Comarch ogłasza rozpoczęcie współpracy z Rogers Communications polegającej na wdrożeniu Comarch Loyalty Management (CLM) dla nowego programu lojalnościowego firmy pod nazwą Rogest First Rewards. Program ruszył już tego lata na wybranych obszarach prowincji Ontario i Alberty, zaś przez resztę bieżącego roku ma zostać wdrożony na pozostałym terytorium Kanady.
 

IDC zbadało skuteczność ECM w Polsce, Niemczech i Francji

Jak zarządzać procesami i dokumentami, aby nie wpaść w pułapkę chaosu organizacyjnego i nie utknąć w stercie dokumentów papierowych na biurku, w szafach i archiwach? Jak firmy podchodzą do wdrożeń systemów klasy ECM (Enterprise Content Management)? Jakie są priorytety przy wdrożeniach narzędzi do zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi?
 

Grupa Hortex rozszerza współpracę z Comarch SFA na rynek rosyjski

Comarch i Ortika Frozen Foods LLC, spółka należąca do Hortex Holdings, której zadaniem jest sprzedaż mrożonek w Rosji, podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie kompleksowej platformy biznesowej Comarch SFA Online Sales Support oraz Comarch SFA Online Distribution. Zintegrowany system będzie umożliwiał regularne raportowanie informacji o stanach magazynowych i odsprzedaży do klientów detalicznych z zewnętrznej sieci dystrybutorów Ortika Frozen Foods LLC. Z systemu będzie korzystać blisko 50 użytkowników, umowa została podpisana na 5 lat.
 

Skuteczny contact center w budowaniu relacji

W dobie wszechogarniającej walki o klienta, wielości ofert konkurencji, dynamicznego rozwoju Internetu i nowoczesnych technologii przedsiębiorstwo zmuszone jest do ciągłego poszukiwania nowych sposobów budowania relacji z odbiorcą jego produktów i usług. Nie wystarczy zdobyć klienta. Sukces osiąga ten, kto zdoła go utrzymać, a wręcz przywiązać do swojej firmy.
 

Comarch ERP XL nakręca Zelmet

Zelmet, producent metalowych elementów i podzespołów do zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego firmy Zelmer, wybrał system klasy ERP Comarch ERP XL. Wdrożenie systemu klasy ERP przeprowadził Złoty Partner Comarch.

Czytaj więcej o ... Comarch ERP XL nakręca Zelmet

Comarch ERP w francuskich sklepach grupy Printemaps

System do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP został wybrany przez trzy sklepy należące do grupy Printemps w ramach projektu przebudowy i ujednolicania systemów informatycznych firmy. Sklepy w Tours, Caen i w Breście zdecydowały się nawiązać współpracę z Comarch zachęcone możliwościami oferowanymi przez system Comarch ERP oraz wysoką jakością usług świadczonych przez Comarch. Podpisanie nowej umowy świadczy o rosnącym zainteresowaniu rozwiązaniami Comarch ERP, szczególnie w sektorze handlu detalicznego.
 

Dogonić nowego e-konsumenta

Ostatnie lata to okres dynamicznego rozwoju rynku e-commerce oraz rosnących oczekiwań klientów. Obecnie – za sprawą Internetu – każdy ma dostęp do ogromnej ilości informacji. Dzięki temu konsument jest niekiedy lepiej poinformowany niż sam sprzedawca. Zwiększa to tym samym jego wymagania co do jakości obsługi, rzetelnych opisów towarów, odpowiedniej ich ceny, wygodnych sposobów płatności czy dostępności e-sklepu na każdym urządzeniu. Wszystko to w zestawieniu ze stale rosnącą konkurencją powoduje, że konsument staje się coraz trudniejszy, bardziej wybredny, a e-sprzedawcy muszą sprostać jego oczekiwaniom. Urządzenia mobilne to już standard.
 

Comarch pomaga SSP optymalizować komunikację z partnerami

COMARCHSSP – The Food Travel Experts, operator takich restauracji jak Starbucks, Marks & Spencer Simply Food, Burger King czy Pizza Hut, który w samych Niemczech posiada ok. 80 oddziałów, postanowił w 2012 roku zoptymalizować i scentralizować komunikację ze swoim kontrahentami. SSP wybrał Comarch jako dostawcę usług IT dla tego procesu. W ramach realizowanego projektu Comarch wdrożył systemy do elektronicznej wymiany danych z dostawcami, a także system ECM do zarządzania otrzymywanymi dokumentami handlowymi, m.in fakturami.

Czytaj więcej o ... Comarch pomaga SSP optymalizować komunikację z partnerami

Comarch mocny w chmurze

Sprzedaż produktów Comarch w chmurze informatycznej, dostępna w ofercie krakowskiej spółki IT już od ponad 12 lat, wyniosła z w pierwszym kwartale 2013 roku 1,3 mln zł, odnotowując wzrost o 36 proc. w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku. Comarch, jedyna firma IT w Polsce z tak bogatą ofertą rozwiązań w modelu usługowym, przygotował także dla przedsiębiorców „Małą książeczkę o cloud computingu”.

Przedstawiciele handlowi Hydroexpress z mobilnym wsparciem COMARCH

Hydroexpress, dynamicznie rozwijająca się firma z branży artykułów hydrauliczno-sanitarnych, w której najważniejszym obszarem działalności jest sprzedaż prowadzona przez przedstawicieli handlowych, wybrała system Comarch ERP XL oraz aplikację Comarch ERP Mobile Sprzedaż.
 

System ERP firmy Comarch wspiera produkcją i sprzedaż w firmie Emiter

Emiter Sp. j., lider na rynku europejskim w produkcji oraz sprzedaży obudów, złącz i rozdzielnic elektrycznych, usprawnił procesy biznesowe poprzez implementację Comarch ERP XL, systemu z palety produktów Comarch ERP. Wdrożenie rozwiązania przeprowadziła firma IT Vision Sp. z o.o., autoryzowany partner Comarch.
 

Jak smartfon, tablet i chmura doprowadziły biurko do kryzysu tożsamości

Pisząc ten artykuł, korzystam z laptopa, mam dostęp do mobilnego Internetu. Dlaczego większość czasu spędzam więc przy biurku w centrali firmy, pomimo że jest przynajmniej kilka ciekawszych, bardziej twórczych miejsc, w których mógłbym robić dokładnie to samo? Cichy domek w górach kilkadziesiąt kilometrów za Krakowem wydaje się bardziej odpowiednim miejscem na tego typu aktywność intelektualną. Tymczasem moja znajoma właśnie z tego miejsca kupuje pralkę przez Internet! Być może powinienem zmienić mojego laptopa na stacjonarny komputer – przynajmniej biurko odzyskałoby sens swojego istnienia…
 

Comarch wspiera Światowy Dzień Backupu

31 marca obchodzimy Światowy Dzień Backupu. Jest to doskonała okazja, żeby zadbać o bezpieczeństwo danych, które gromadzone są na komputerach i serwerach. W promocję inicjatywy aktywnie włączyła się krakowska spółka Comarch, która przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę.
 

Torus buduje przewagę z Comarch ERP XL

Comarch ERP XL wpiera obsługę procesów księgowych zachodzących w Torus Sp. z o.o. Sp. k., jednej z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich w Trójmieście.
 

Comarch ERP XL z odmienionym interfejsem

Comarch udostępnił na rynku najnowszą wersję flagowego systemu ERPComarch ERP XL. Pierwsza, najważniejsza zmiana w systemie w wersji 2013.2 widoczna jest już po jego uruchomieniu. Zaprojektowana na nowo szata graficzna wprowadza wachlarz możliwości wpływających na wygląd oraz ergonomię pracy z oprogramowaniem.
 
 

Comarch w chmurze na CeBIT

Cloud computing czyli usługi i produkty dedykowane małym oraz średnim przedsiębiorstwom w chmurze są tematem przewodnim oferty Comarch podczas dorocznych targów CeBIT w Hanowerze (Niemcy).

Comarch ERP wspiera producenta pasz

Wdrożenie systemu Comarch ERP XL przyniesie realne i policzalne korzyści dla Wytwórni Pasz LIRA. Implementację jednego z szerokiej gamy produktów Comarch ERP przeprowadził Złoty Partner Comarch.
 

Dotacje UE na rozwój Twojej firmy
bezpłatne webinarium Comarch nt. finansowania inwestycji IT

W ramach kończącego się budżetu dotacji na lata 2007-2013 na unijne wsparcie inwestycji w systemy ERP w ramach popularnego Działania 8.2. POIG, przewidziana została jeszcze znacząca pula ponad 800 mln zł. To już ostatnia w tym roku szansa (nabory planowane są na kwiecień i czerwiec), aby wykorzystać ją na finansowanie planowanych inwestycji IT. Już po raz kolejny Comarch wraz z instytucjami finansującymi zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone tym razem praktycznym aspektom pozyskiwania dotacji UE na zakup i wdrożenie systemów klasy ERP.
 

Comarch Network Operations Center – nowa jakość w zakresie wsparcia klientów

Comarch udostępnił swoim klientom nową usługę – Network Operations Center. Jest to wszechstronne rozwiązanie świetnie sprawdzające się jako wsparcie techniczne dla wszelkiego typu przedsiębiorstw i instytucji. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności, zautomatyzowanemu i niezawodnemu systemowi służącemu do monitorowania środowiska IT oferowana przez Comarch usługa stanowi nieocenione wsparcie zarówno dla administratorów jak i menadżerów IT. Inwestycja pochłonęła ok. 1 mln zł, połowę kwoty stanowiła niezbędna infrastruktura techniczna. Obecnie Comarch ma pod opieką 3,5 tys. urządzeń sieciowych i 2 tys. serwerów działających u 100 klientów z 17 państw.
 

Mobilna Flota wzbogaca pakiet Comarch ERP Rozwiązania mobilne

Wizyta u klienta, przedstawienie oferty, przyjęcie i realizacja zamówienia, w końcu analiza osiągniętych rezultatów – to ciąg zdarzeń realizowanych na co dzień w tysiącach firm. Pakiet aplikacji Comarch ERP Rozwiązania mobilne wspiera każdy etap w ramach tego procesu. Ostatnio do palety rozwiązań dołączyła aplikacja Comarch ERP Mobilna Flota, pozwalająca na komunikację między pracownikami pracującymi w terenie oraz monitoring tras ich przejazdów.
 

Premiera nowej odsłony e-sklepu z oprogramowaniem Comarch ERP

Comarch uruchomił nową, odświeżoną wersję sklepu internetowego www.Sklep.Comarch.pl. W e-sklepie przedsiębiorcy mogą nabyć produkty z rodziny Comarch ERP, dedykowane dla sektora MSP. Nowa odsłona witryny to przede wszystkim przyjazny i czytelny interfejs budowany zgodnie z oczekiwaniami współczesnych klientów. Nowa szata graficzna to nie jedyne zmiany. Producent systemów IT zdecydował się także rozszerzyć ofertę dostępną w sklepie.
 

Sięgnij po unijną kasę na rozwój Twojej firmy

Podczas zeszłotygodniowego szczytu Unii Europejskiej unijni przywódcy pracowali nad nowym budżetem UE na lata 2014-2020. W miniony piątek, po 30 godzinach negocjacji, polska delegacja przywiozła ze szczytu w Brukseli prawie 106 mld euro i pozycję największego beneficjenta funduszy UE. O tym, jak najlepiej wykorzystać unijne dotacje i zdobyć środki z Unii Europejskiej w studio TVN CNBC mówił Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch – firmy, która prowadzi wiele projektów współfinansowanych z tego źródła.
 

COMARCH SFA w drużynie RED BULL

Firmy Comarch i Red Bull sp. z o.o. podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie kompleksowej platformy biznesowej Comarch SFA Online Sales Support oraz Comarch SFA Online Distribution. Zintegrowany system będzie umożliwiał regularne raportowanie informacji o stanach magazynowych i odsprzedaży do klientów detalicznych z zewnętrznej sieci dystrybutorów Red Bull.
 

Comarch i ING Bank Śląski razem ułatwiają życie przedsiębiorcom

Dzięki współpracy Comarch i ING Bank Śląski użytkownicy najpopularniejszego w Polsce programu dla małych i średnicach firm – Comarch ERP Optima, jeszcze prościej i szybciej wymienią informacje pomiędzy programem do zarządzania firmą a systemem bankowym.
 

Comarch liderem rynku oprogramowania dla MSP

Według przygotowanego przez biuro badawczo-analityczne DiS raportu „Oprogramowanie dla MŚP 2011”, będącego przeglądem rynku programów IT dla małych i średnich firm, Comarch zajmuje pozycję lidera wśród polskich dostawców systemów informatycznych w tej kategorii, z udziałem w sprzedaży licencji wynoszącym 16,3 proc. Krakowska spółka IT znajduje się również w czołówce największych dostawców oferujących rozwiązania w modelu usługowym (cloud computing) dla sektora MSP.
 

Polski oddział ArcelorMittal zabezpiecza dane w iBard24

ArcelorMittal Syców, polski oddział światowego giganta w produkcji stali, zdecydował się zabezpieczyć swoje dane przy wykorzystaniu usługi iBard24, oferowanej przez Comarch.
 

Comarch i Idea Bank razem wspierają przedsiębiorczość

Darmowe konto firmowe, a do tego nowoczesne narzędzie do prowadzenia firmy. Przedsiębiorcy, którzy otworzą konto w Idea Bank otrzymają bezpłatnie program do fakturowania, obsługi magazynu i prowadzenia uproszczonej księgowości – Comarch ERP iFaktury24.
 

Comarch SFA w Diageo Suisse

Comarch i Diageo Suisse podpisały w listopadzie 2012 roku umowę na zakup, wdrożenie i utrzymanie systemu wsparcia mobilnych przedstawicieli handlowych Comarch SFA Mobile Sales Force Apps.
 

Comarch ERP XL 2013.1 na dobry początek

Comarch udostępnił kolejną wersją rozwiązania Comarch ERP XL, będącego trzonem oferty systemów klasy ERP dla sektora MSP. Comarch ERP XL 2013.1 łączy w sobie zmiany mające na celu dostosowanie do nowych przepisów prawa oraz rozwój funkcjonalny, w tym poszerzenie oferty dostępnych modułów o obszar do zarządzania umowami.
 

zamow prezentacje

 

newslettersimple
loading...